A password will be e-mailed to you.

A jednak! Pelicans przekonali się w końcu do oddania Anthony’ego Davisa, którego transfer do Lakers sprawił, że Zachód zyskał kolejnego kontendera. Chłopaki z Jeziorany Podcast zastanawiają się jednak, czy Jeannie Buss nie oddała za 26-latka zbyt dużo…

Nowa era

Lakers po raz pierwszy od czasów Kobego Bryanta i Shaquille’a O’Neala mają w swoim składzie dwóch z sześciu najlepszych zawodników ligi. Ostatni raz skończyło się to three-peatem i piękną erą kalifornijskiej koszykówki, czy tym razem będzie podobnie?

Przeciwko komu negocjowała Jeannie?

Posiadanie AD w składzie to niewątpliwy sukces, ale biorąc pod uwagę fakt, że Davis nie chciał chyba grać gdzieś indziej, Lakers oddali za niego dużo. Bardzo dużo. Brandron Ingram, Lonzo Ball, Josh Hart i cała grupa pierwszorundowych picków to dość wygórowana cena jak na zawodnika, któremu kontrakt kończy się już w przyszłym roku, w podcaście nasza odpowiedź na to czy zbyt wygórowana?

Kto jeszcze?

Anthony Davis, LeBron James i Kyle Kuzma to na razie jedyni rozsądni zawodnicy na pokładzie, w ostatnim punkcie podcastu usłyszycie więcej o tych, którzy mogą do nich dołączyć.