A password will be e-mailed to you.

Blazers zakończyli wreszcie serię meczów wyjazdowych. W ostatnim z nich jednak stracili C.J. McColluma i jest to uraz który sprawia, że w szeregi Blazers powinien się wkraść niepokój. O tym jak rzeczywiście to wpłynie na drużynę dowiecie się w nowym odcinku Radio Blazers.

Pozytywna seria wyjazdowa

Na przestrzeni ostatniego miesiąca Blazers zagrali aż 12 meczów wyjazdowych i tylko 3 u siebie. Z tych 12 spotkań wygrali 7, co daje pozytywny bilans i dobrą perspektywę na przyszłość. Dzięki temu bardzo zbliżyli się do awansu do play-off.

Uraz McColluma

W spotkaniu z San Antonio Spurs doszło do urazu C.J. McColluma, drugiego najważniejszego gracza Blazers. Nie wiadomo jeszcze jak długo potrwa przerwa w grze tego zawodnika, ale na pewno będzie to kilka tygodni. Blazers powinni sobie poradzić, ale jeśli McCollum miałby nie wrócić na play-off, będzie bardzo trudno cokolwiek w nich osiągnąć.

Kanter na plus czy na minus?

O przydatności Enesa Kantera w NBA mówi się od dawna. Z jednej strony jest bardzo dobrym zawodnikiem w ataku, a z drugiej sporą dziurą w obronie. Blazers muszą znaleźć takie ustawienia, w których Turek będzie dawał drużynie dużo dobrego. I tu jest klucz, który w ręce trzyma Terry Stotts.