A password will be e-mailed to you.

Warriors pod ścianą. Ekipa z Toronto wywiozła dwa zwycięstwa z Oakland i teraz może zakończyć całą serię u siebie. Kawhi Leonard staje się faworytem w wyścigu po miano MVP Finałów 2019, wydaje się że jedyne, co może odebrać mu ten tytuł, to ewentualny powrót Kevina Duranta.

Nerwy

Raptors wygrali, ale spotkanie zaczęli zaskakująco nerwowo. Głupie błędy, straty, przestrzelone rzuty – to wszystko mogło kosztować ich bardzo dużo, ale ostatecznie… Warriors nie wyglądali przez pierwsze minuty dużo lepiej. Sfrustrowany przez całe spotkanie Steph Curry nie mógł wstrzelić się do kosza, bardzo mocno rozczarowywał także Draymond Green. Jedynym zawodnikiem, do którego nie można mieć żadnych pretensji, jest ten, którego zabrakło w meczu numer 3. Klay Thompson.

Świetny Leonard

Przed spotkaniem mogliśmy sądzić, że nie mieliśmy jeszcze w tej serii meczu Kawhi’a Leonarda. No to mamy. 36 punktów w całym spotkaniu, 17 w samej trzeciej kwarcie, Leonard naprawdę wyglądał chwilami jak najlepszy zawodnik NBA. Jeśli podobny występ zaliczy w meczu numer 5, Warriors mogą nie mieć tu czego szukać…

Kevin na ratunek?

To ostatni dzwonek na powrót Kevina Duranta. Lider Warriors pauzuje już przez ponad 4 tygodnie, a kontuzja łydki staje się coraz bardziej podejrzana. Wydaje się jednak, że Kevin musi wrócić, jeśli Warriors mają jeszcze jakiekolwiek nadzieje na powrót do tej serii.