A password will be e-mailed to you.

Miało być pięknie, ale oto skończył się kolejny sezon, o którym fani Lakers chcieliby jak najszybciej zapomnieć. LeBron James nie pomógł młodym kalifornijskim wilkom w dostaniu się chociażby do play-offów, łatwo więc założyć, że młode kalifornijskie wilki za chwilę z tej Kalifornii wyjadą. Na pytania gdzie, kiedy i za kogo, odpowiadają Rafał Niewiadomski i Andrzej Cymorek.

Nowy trener

Najpierw jednak kilka słów o Franku Vogelu. Zamieszanie związane z nowym trenerem Lakers trwało wstydliwie długo, ale w końcu udało się znaleźć nazwisko, które napawa kibiców przynajmniej lekkim optymizmem. Vogel ma za sobą bardzo udaną część kariery w Pacers, pozostaje mieć nadzieję, że w Los Angeles przypomni sobie o swoim defensywnym talencie.

Trochę szczęścia

Choć w trakcie trwającego sezonu trudno było o uśmiech, na deser fani Lakers dostali od losu pick #4 w tegorocznym Drafcie. Czy można traktować go jako potencjalne wzmocnienie zespołu na następny rok? A może dla managmentu Lakers to tylko kolejny asset w ewentualnej wymianie po drugiego All-Stara?

Kto numerem 2?

Pelicans pozostają nieugięci w sprawie transferu Anthony’ego Davisa, więc istnieje pewnie szansa, że drugiej gwiazdy Lakers będą musieli szukać gdzie indziej. Na rynku jest kilka ciekawych nazwisk, czy któreś zechce się przeprowadzić do Los Angeles?