A password will be e-mailed to you.

Najlepszy sezon od ponad 30 lat dobiegł końca. Bucks przegrali finały konferencji z – jak się okazało – przyszłymi mistrzami NBA i choć łatwo odczuwać po tej serii pewien niedosyt, za cały sezon trudno wystawić gorszą ocenę niż 5 z plusem. W Milwaukee nikt nie ma jednak czasu na odpoczynek, już trzeba zacząć przygotowania do kolejnego sezonu. O tym jak mogą one wyglądać opowiada ekipa Bucks Pod.

Tak blisko…

Po objęciu prowadzenia 2-0 w serii przeciwko Raptors, wydawało się że Bucks są na najlepszej drodze do swoich pierwszych Finałów NBA od sezonu 1973/74. Świetnymi występami Kawhia Leonarda ekipa z Kanady wyrwała jednak całą serię, w Bucks Pod zastanawiamy się czego zabrakło, aby to Giannis i spółka mierzyli się ze zdziesiątkowanymi Warriors.

Plany na przyszłość

Khris Middleton, Malcolm Brogdon, Brook Lopez, Nikola Mirotic, George Hill. To wszystko to zawodnicy, którzy mieli bardzo duży wpływ na grę Bucks w play-offach, to też zawodnicy, którym kontrakty właśnie się kończą. Czy Bucks uda się ich zatrzymać za rozsądne pieniądze? Czy może jednak trzeba będzie rozejrzeć się za tańszymi rozwiązaniami?