A password will be e-mailed to you.

Po dość spokojnym spacerze przeciwko połamanym Pistons, Bucks zaczynają poważne granie już jutro. Seria z Boston Celtics nie będzie pewnie tak bezproblemowym doświadczeniem, jak to, co oglądaliśmy w poprzednim tygodniu, ale czy Al Horford i spółka rzeczywiście postawią Giannisowi duże wymagania? Nad tym zastanawiamy się w kolejnym odcinku Bucks Pod.

To co za nami

Na początku jednak kilka słów o serii z Detroit. W obliczu kontuzji Blake’a Griffina, drużyna Dwane’a Casey’ego nie miała zbyt wielu argumentów na zatrzymanie Bucks, ale trzeba przyznać, że walczyła dzielnie. Szacunek rywalom zdecydowanie się należy.

To co przed nami

W serii przeciwko Celtics, Bucks zaczynają jednak prawdziwe granie w tych play-offach. Rywale z Bostonu też rozprawili się ze swoim pierwszorundowym rywalem w 4 meczach, ale wydaje się, że cała seria uwydatniła ich poważne braki. Kyrie Irving nie jest sobą w tych play-offach, zawodzą też Gordon Hayward i Jayson Tatum. Czy dla Bucks to może być szansa na historyczny sezon?

Trochę o reszcie

Play-offy odbywają się także poza stanem Wisconsin. W serii Raptors-Sixers zastanawiamy się, kto byłby potencjalnie wygodniejszym rywalem dla Bucks, wyjeżdżamy też na Zachód, aby sprawdzić czy ktoś może pokrzyżować plany nieśmiertelnym Warriors.