A password will be e-mailed to you.

Polityka Prywatności – Aplikacji

Polityka prywatności

  1. Magic Basketball sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Twarda 18, traktuje ochronę prywatności w Internecie, w tym ochronę danych osobowych Klientów zamawiających tytuł Wydawcy Magic Basketball w wersji na cyfrowe urządzenia mobilne za pośrednictwem Apple App Store, Google Play, priorytetowo i dokłada wszelkich starań, aby prywatność ta była chroniona.
  2. Magic Basketball sp. z o.o. oświadcza, iż zamówienie prenumeraty Magic Basketball w wersji na cyfrowe urządzenia mobilne przez Użytkownika w ramach zakupów na platformach Apple App Store, Google Play, nie powoduje przetwarzania przez Magic Basketball sp. z o.o. jakichkolwiek danych Klienta mających charakter danych osobowych, gdyż gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie takich danych przez Magic Basketball sp. z o.o. nie jest konieczne do przesyłania prenumeraty tytułów prasowych Magic Basketball w wersji na cyfrowe urządzenia mobilne.
  3. Magic Basketball sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za zasady (polityki) prywatności stron www, na które będzie wchodził Użytkownik poprzez linki zamieszczone w ramach wydań Magic Basketball w wersji na cyfrowe urządzenia mobilne.
  4. Niniejsza Polityka Prywatności ma jedynie charakter uzupełniający w stosunku do polityki prywatności platform dystrybucyjnych Apple App Store, Google Play. Magic Basketball sp. z o.o. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za politykę prywatności platform dystrybucyjnych Apple App Store, Google Play oraz przestrzeganie przepisów o ochronie danych osobowych oraz ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną w ramach tych platform.