A password will be e-mailed to you.

Sezon, który pozostanie w pamięci na długo już się skończył, ale NBA nie daje nawet chwili oddechu. 20 czerwca Adam Silver ogłosi światu, że z numerem pierwszym Draftu 2019 do Pelicans trafi Zion Williamson, w najnowszym odcinku podcastu ekipa Radia Blazers zastanawia się co tego dnia zrobi drużyna z Portland.

Nowi Lakers

Najpierw jednak kilka słów o wymianie na linii Lakers – Pelicans. Drużyna z Kalifornii zdobyła Anthony’ego Davisa, ale czy nie poświęciła dla niego zbyt dużo? Czy Pelikany mogą być drużyną, która za kilka lat wyjdzie dużo lepiej na tej wymianie?

Kto do Portland?

Na gwiazdę pokroju Davisa raczej nie ma co liczyć, ale Blazers mogą spróbować poszukać wymiany po zawodnika o trochę mniejszym kalibrze. Otto Porter, Kevin Love, Danilo Gallinari, to wszystko gracze, którzy wydają się być dostępni na rynku i którzy wydatnie pomogliby ekipie z Portland w wejściu na wyższy poziom. Co na to Neil Oshley?

Draft

Nie ma pewnie co liczyć na fajerwerki z #25 Draftu, ale to przecież ten nabór, w którym według ekspertów różnice pomiędzy #4 a #40 są historycznie małe. Blazers pokazali rok temu, że z niższymi numerami są w stanie wyciągnąć ciekawych graczy, zastanawiamy się kogo wymyślą tym razem.