A password will be e-mailed to you.

Sierpień. Nic się nie dzieje. Liga NBA żyje obecnie nagłówkami o tym, kto zostanie nowym środkowym Los Angeles Lakers, ale wystarczy spojrzeć na wymieniane w tym kontekście nazwiska, aby zrozumieć, że na prawdziwe emocje musimy jeszcze trochę poczekać. W wakacyjnym Radiu Blazers nudzimy się więc razem z ligą i opisujemy wszystkie wydarzenia, które w mniejszym lub większym stopniu wpłynęły ostatnio na ekipę z Oregonu.

Kosmetyka

100 milionów dolarów dla CJa McColluma i minimalny kontrakt Pau Gasola. To ruchy, które zamknęły działalność Blazers na tegorocznym rynku transferowym. Czy pozytywna ocena lata w wykonaniu Neila Oshleya stała się dzięki nim nieco wyższa?

Jak to będzie wyglądać?

Znamy już czternastu zawodników, którzy rozpoczną nadchodzący sezon w barwach Blazers. Nie ma raczej wątpliwości, że po odejściu Moe Harklessa, Al-Faruqa Aminu i Setha Curry’ego, Terry Stotts będzie musiał przeorganizować swoją rotację, w Radiu Blazers dajemy mu na to kilka pomysłów.

Kalendarz

Blazers zaczną sezon 24 października od meczu u siebie przeciwko Denver Nuggets. To jednak tylko jedno z wielu arcyinteresujących spotkań, które rozegrają w nadchodzących miesiącach. O pozostałych mówimy właśnie w tej audycji.