A password will be e-mailed to you.

Teoretycznie drużyna, która zajmuje pierwsze miejsce nie powinna myśleć o rozbijaniu swojego składu, ale Milwaukee Bucks postanowili zaryzykować nieco w trakcie trade deadline i jeszcze spróbować wzmocnić swoją drużynę. O tym jaką ocenę im za to dać w najnowszym podcaście mówią Adam Michalik i Wojciech Kowalik.

Maker out, Mirotic in

Thon Maker nie sprawdził się i nie przebił się w Bucks przez dwa i pół roku swojego pobytu w Milwaukee. Sam wyraził chęć odejścia i szybko władzom klubu udało się znaleźć dla niego nowe miejsce. Przy okazji Bucks pozyskali świetnego zawodnika, jakim jest Nikola Mirotic. Z nim w składzie mają jeszcze więcej opcji do grania na pozycjach 3-4 i jeszcze większą amunicję do rzucania za 3 punkty, co przy Giannisie Antetokounmpo świetnie się sprawdza od początku sezonu.

All-Star Game

Giannis Antetokounmpo w meczu gwiazd to pewniak. Jednak wzięcie Khrisa Middletona to już nie jest takie oczywiste. Szczególnie biorąc pod uwagę, że poprzednie rozgrywki w wykonaniu tego gracza były zdecydowanie lepsze. Ale NBA raczej zdecydowała się docenić wyniki całej drużyny.