A password will be e-mailed to you.

Hassan Whiteside nie był zawodnikiem, którego spodziewaliśmy się zobaczyć w Oregonie, ale czy może być zawodnikiem, który w Oregonie obróci swoją karierę o 180 stopni? O nim i o kilku innych ruchach Neila Oshleya w najnowszym Radiu Blazers.

Podsumowanie Draftu

Z #25 Draftu 2019 do Portland trafił Nassir Little z UNC, który szybko został okrzyknięty mianem jednego z największych przechwytów tegorocznego naboru. Czy jednak jego potencjał rzeczywiście pozwoli zapomnieć o zaledwie 26% z dystansu na uczelni?

Nowe twarze

Hassan Whiteside to zdecydowanie najgłośniejsze nazwisko, które pojawiło się w Portland, ale oprócz niego Blazers zdobyli na rynku kilku innych ciekawych zawodników. Kent Bazemore, Anthony Tolliver, a nawet Mario Hezonja to gracze, którzy mogą wyglądać bardzo dobrze w odpowiednim systemie, pytanie tylko, czy rzeczywiście okażą się lepsi, niż opuszczający Oregon Moe Harkless, Al-Faruq Aminu i Seth Curry.

Co dalej?

Free Agency wystartowało z przytupem, ale podpisywanie wolnych agentów potrwa jeszcze przecież przez kilkanaście dni. Jak spędzą je Blazers? Na liście zakupów wciąż powinien znajdować się rezerwowy center i zmiennik Damiana Lillarda, przyglądamy się, czy na rynku są ludzie gotowi wejść w te role.