A password will be e-mailed to you.

NBA zbliża się do nas coraz większymi krokami, więc to już chyba dobra pora, aby porozmawiać o niej konkretnie. W najnowszym odcinku podcastu Zarychta na Solo, nasz naczelny spotkał się z Mr. Buzzerem i porozmawiał z nim o dwóch najciekawszych dywizjach konferencji wschodniej. Czy Mistrz NBA może znajdować się właśnie tutaj?

Mistrzowie, faworyci i Nowy Jork

Jeszcze kilka lat temu dywizja Atlantycka była chyba najsłabszą dywizją NBA. Teraz, z niespodziewanym obrońcą tytułu (Raptors) i faworytem do mistrzostwa (Sixers) po raz kolejny wygląda jak ten jeden fragment Wschodu, który nie przynosi wstydu całej lidze. Ekipy prowadzone przez Joela Embiida i Pascala Siakama znów będą pewnie biły się o najwyższe cele, a dołączyć mogą do nich ciągle groźni Celtics oraz nowi, nieco nieprzewidywalni Nets, którzy jeszcze bez Kevina Duranta spróbują pokazać czy Ziemia jest płaska na co ich stać. Tylko tych Knickerbockers żal…

Na centralnym bez zmian

Milwaukee Bucks po raz kolejny powinni przejść się po swojej dywizji i dołączyć do gry o mistrzostwo konferencji. Ekipa Mike’a Budenholzera straciła co prawda kilka ważnych nazwisk, ale za sprawą Giannisa Antetokounmpo pozostaje niemal dokładnie tym, kim była – świetną maszynką do biegania w kontrach i rzucania trójek. A kto zamknie sezon za ich plecami? Odświeżeni Pacers? Nudni Pistons? Może spragnieni jakiegokolwiek sukcesu Bulls? Odpowiedź na to i inne pytania, znajdziecie poniżej.